Hizmetlerimiz

Kadıköy Halı Yıkama firmamızın hizmetleri aşağıda listelenmiştir

Kadıköy Halı Yıkama firması kurulduğu ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Nedir bu kaliteli hizmet anlayışı derseniz eğer:

Firmamız son teknoloji halı yıkama makineleri kullanmaktadır.
Eğitimli personel çalıştırmaktadır.
Her çeşit halıyı yıkamaktadır
Hızlı servis ile müşterileri hiç bir zaman mağdur etmemektedir

Kadıköy halı yıkama firmamız halı temizliğine büyük önem vermektedir. Öyle ki çok yoğun olduğumuz sezonda bile uzman ekip ile çalışmakta ve tercübesiz eleman çalıştırmamaktadır. Halı temizliği için ne gerekiyorsa yerine getiren firmamız tüketicilerden tam not almaktadır. Firmamız halı temizliği yanında aşağıdaki başlıklarda da hizmet vermektedir:

Her türlü halının yıkama işlemi
Yorgan – battaniye yıkama
Ev ve iş yerlerinizdeki sabit halıların yıkanması
Koltuk- çekyat yıkama
Yatak yıkama

Kadıköy halı yıkama olarak amacımız müşterilerimizden aldığımız halıları profesyonel bir temizlemeden geçirerek müşterilerimize teslim etmektir. İlkemiz müşteri memnuniyetidir.

Halılarınız hızlı servis ve güler yüzlü elemanlarımız tarafından adresinizden ücretsiz alınır . Fabrikamıza getirilen halılarınız hijyen bir ortamda özel şampuanlarımızla temizlenir. Sıcak kurutma odalarımızda güneşe maruz bırakılmadan kurutulur. Kurutulan halılarınız kontrol için paketleme bölümümüze sevk edilir. Son kontrolden geçen halılarınız paketlenerek teslim için araçlarımıza yüklenir ve kapınıza kadar getirilir.

Halı yıkama

Yerinde halı yıkama

Halı temizleme