Göztepe Halı Yıkama

Göztepe halı yıkama hizmetimiz kaliteden ödün vermeden, profesyonel ekipmanlar ile devam etmektedir. Tezal yapısı altında hizmet veren firmamızda profesyonel temizlik aşamalarından geçerek hijyenliği sağlandıktan sonra adresinize teslim edilmektedir. Göztepe mahallesine ücretsiz servis hizmetimiz olduğu gibi Göztepe’ye yerinde yıkama hizmeti, yani evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki halıfleks ( yerden yere halıların) yıkaması da yapmaktadır. Bitkisel bazlı halı şampuanlarımız ile halılarınız ilk günkü gibi temiz bir şekilde yıkandıktan sonra teslim edilmektedir.

Göztepe’de Profesyonel Halı Yıkama
Telefon: 0216 342 20 20

Göztepe halı yıkama
Göztepe halı yıkama

Göztepe’de Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti

Halılarımızın belirli aralıklarla yıkanması büyük önem arz etmektedir. Çünkü havada uçuşan gözle görülmeyen mikroplar, tozlar, bakteriler doğal olarak halılara yapışacak, zamanla da halılarda yeni yeni akarlar oluşacak ve halının üzerinde dolaştıkça vücudumuza geçecektir. Dolayısıyla halıların profesyonel halı yıkamacılarda yıkanması gerekir. Piyasada amatörce yapılan halı yıkama işlemleri, özellikle araba yıkamacılarında yıkatılan halılar temizlenmesi gereken yerde tam aksine yeni yeni mikroplar kazanır. Bu sebepten halılarınızı mutlaka ehil halı yıkamacılara yıkatın. Göztepe’de güvenilir halı yıkama hizmeti sunan Tezal 1981’den beri hizmet vermektedir.

Uzman Personel Göztepe Halı Yıkama’da

Fabrikamızda uzman personeller ile çalışıyoruz. Düzenli eğitim ve uygulamalara katılarak en güncel bilgiye ulaşıyoruz. Bu konuda uzman personel ile çalışmak ve halılarınızın gerçek bir temizlikle buluşmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Halınızın yüzeyindeki kirlerin silme yoluyla dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halılarınız firmamızda % 100 Garantili yıkanmaktadır.

Yıkanmış halı resmi
Profesyonel yıkanmış halı

Yerinde halı yıkama hizmetimiz Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır, evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, toz alma (elektrik süpürgesiyle), halıyı ovarak temizleme gibi. Göztepe Halı Yıkama fabrikasında halılarınız profesyonel yıkama makinesiyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir.

BİZDE HALILARINIZ MİS GİBİ OLUR

Tezal Temizleme Hizmetleri

Göztepe halı yıkama firmamız her şeyden önce sağlığınızı düşünerek en kaliteli makineleri kullanmakta en kaliteli halı şampuanları kullanmakta ve şebeke suyunu arıtarak halıları yıkamaktadır. Sağlığınız bizim için önemlidir. Çünkü günümüzün belli bir bölümü çıplak ayak ile halının üzerinde geçmektedir. Halılardaki mikroplar ister istemez vücudumuza bulaşmaktadır. Dolayısıyla halılarımızın düzenli olarak yıkanması şarttır. Göztepe halı yıkama firmamız teknolojiyi yakından takip ederek halılarımızın nasıl daha temiz olacağını, halılarımızın nasıl ömrünün uzun olacağını yakından takip etmektedir.

Kapalı alanda kuruyan halılar
Kapalı alanda kuruyan halılar

Bize güvenerek halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Halı yıkama işlemi aslında çok önemli bir iştir. Fakat günümüzde o kadar fazla halı yıkama yapan kişi ve firma var ki insanların gözünde halı yıkamacıların çokta saygınlığı ve güvenilirliği kalmadı. İnsanlar hangi firmaya güveneceğini ve halısını emanet edeceğini bilememekte, fakat bunun yanı sıra Halı Yıkama sektörüne yıllarını vermiş yılların tecrübe ve bilgisine sahip firmalarda bulunmaktadır. Tabii ki profesyonel halı yıkama yapan bu firmaların sayısı çok fazla değildir.