Halı Yıkama

Geçmişte insanlar halılarını evlerinin bahçesinde, sokakta, kaldırımlarda yıkardı. Artık o günler çok geride kaldı . 1980 lerden itibaren Türkiye ‘de çok az sayıda da olsa halı temizleme veya halı yıkama firmaları açılmaya başladı. Kadıköy halı yıkama firmamız bunlardan biridir. Günümüzde ise artık neredeyse her mahallede birkaç tane halı yıkama firması var. Olay bu boyuta gelince artık işin sonunu siz düşünün bu kadar halı yıkama firmasının içinde doğru tercihi nasıl yapacaksınız? Hele hele de günümüzde aldatıcı reklamın çok hat safhada olduğundan, hiçbir denetim ve kontrol mekanizması olmadığı için bir çok tüketici halı yıkama firmalarından mağdur olmaktadır. Çok yüksek ücret ödeyerek aldığı halılar bozulmakta ve tüketiciler mağdur olmaktadır.

Bu nedenle burada tüketicinin bilinçli olması ve her resme ve her anlatılana inanmaması gerekmektedir. İnternette çok fazla sayıda firma kendi tesisine ait olmayan makine ve tesis resimlerini kendi yeriymiş gibi bir çok insanının aldanmasına ve mağduriyet yaşamasına sebep olmaktadır.

Halı yıkama bizim işimiz. Biz bu işi 1980 yılından itibaren yapmaktayız. Profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizi arayabilirsiniz.
Profesyonel Halı Yıkama Hattı: 0216 342 2020
Halı yıkamada % 100 GARANTİ

Halı Temizliği

Aşağıda başka firmalara yapılan şikayetlerden bir kaçını görebilirsiniz:

İstanbul profesyonel’in bayii olan xxxx kuru temizlemeye üc adet halı verdim. Ağustosun ilk günlerinde verdigim halılar bana teslim edilmedi, kayboldu. Zararım kısmen karşılandi ama bu uzun sürdü ve can sıkıcı görüşmeler sonunda oldu. Güvenilirlik konusunda firmaların özenli olmaları gerekir.

Yaklaşık 3 hafta önce halılarımızı yıkamaya verdik. 1 hafta sonra gelen halilardan biri lekeli çıktı (yün halı). 2 gün sonra tekrar almaya geldiler. 2 hafta oldu halıdan ses yok, durumundan endişeliyiz. Bayram geldi, telefonlara bakmıyorlar. Sadece bu sefer değil, tüm aşamalarda ne zaman arasak gün boyu cevap verilmiyor, arada denk gelirse aciliyor telefonları.

Bu şikayetleri daha da arttırabiliriz. Ama burada dikkati çekmek istediğimiz husus, halı yıkatacağınız firmayı iyi tercih etmeniz gerektiğidir. Tanınmış firmalar halılarınızı teslim aldıktan itibaren kendi sorumluluklarında olduğunun bilinci ile hassas bir temizlik aşamalarından geçirmektedir. Sıfır hata ile halılarınız yıkandıktan sonra teslim edilmektedir.