El Dokuma Halısı Yıkama

Kadıköy halı yıkama firmamız her çeşit halıyı yıkamaktadır. Bunlardan biri de El Dokuma Halısı yıkama hizmetimizdir. El dokuma halıları çok değerli halılardır. Elle dokunduğu için hem kıymetli hem de pahalı halılardır. Bir kaç binden başlayarak yüzbinlerce liraya kadar el dokuma halıları mevcuttur. Bu kadar değerli olan bu el dokuma halıların temizliği de bir o kadar titizlik isteyen bir iştir. El dokuma halıları diğer makine halıları gibi klasik yıkama sistemi ile yıkanmamaktadır. Özel yıkama aşamalarından geçirilerek kurutulduktan sonra teslim edilir.

El dokuma halıları nasıl yıkanır?

El dokuma halıları kesinlikle makine ile yıkanmamalıdır. Çünkü makinelerin fırçaları çok hızlı döndüğü için halıların ipliklerine zarar vermektedir. Dolayısıyla el dokuma halılarına özel yıkama aşamalarından geçer. İlk olarak mümkünse ılık suda kısa bir ıslatma aşamasından sonra el fırçası ile dairesel hareketler ile halı yıkanmaya başlar. Burada dikkat edilecek husus yıkama yöntemi ile birlikte kullanılan halı deterjanıdır. Ayrıca kullanılan boyanın da iyi ayırt edilmelidir. Zira kök boyası ve kimyasal boya kullanılan halılarda renk türünden dolayı yanlış yıkama olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için kullanılan boyanın türünü iyi ayırt etmeli ona göre yıkama işlemi yapılmalıdır.

El Dokuma Halısı Titiz Bir Yıkama İster

Kadıköy halı yıkama olarak dokuma halılarınızı renk analizinden geçirerek ona göre yıkama işlemi yapmaktayız. Hassas renkte olan dokuma halılarının evlerde veya bahçelerde yıkanması çok risklidir. Renklerdeki en küçük bir boya akıntısı halıda geri dönüşü olmayan bir hasara sebep olabilir. Onun için el dokuma halılarınızı yıkatacağınız firmayı da iyi seçmelisiniz. Köklü işinde profesyonel ve tecrübeli halı yıkama firmalarını tercih etmeniz bu tür hataların önüne geçecektir. Sizler halılara nasıl değer veriyorsanız biz ler de kat kat daha fazla değer veriyoruz. Halılarınızın temizliği için elimizden geleni yapıyor ve gereken hassasşyeti gösteriyoruz. Kadıköy halı yıkama firmamız her türlü halıyı yıkamaktadır. Özellikle el dokuma halılarında profesyonelleşen firmamız garantili olarak el dokuma halılarınızı yıkamaktadır.

Profesyonel Yıkama, Mutlu Son

Firmamız tecrübesi ile el dokuma halılarana özel titizlik göstermektedir. Yüksek meblağlar ödeyerek aldığınız halılar evlerinizden çıktığı andan itibaran firmamız sorumluluğundadır. Hijyen bir şekilde yıkadığımız halılar adreslerinize ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir. Yıkama işleminden sonra mutlu son: halılarınızı güle güle kullanın.

Telefonumuz: 0216 342 2020